TR EN
OFİSPARK HAKKINDA
EN MUTLU OFİS

Burada herkese uygun bir çözüm mutlaka var.

Kâğıthane OfisPark, hayatın ritminden kopmadan çalışmak isteyenler için tasarlanmış bir iş merkezi. Kâğıthane OfisPark’ta gökyüzüne uzanan yüksek, çok katlı yapılar yok. 14.500 m2’lik bir alana yayılan 9 bina birbirinden kopmayan 4 bloktan oluşuyor. Yüksekliği 8 katı geçmeyen binalar köprülerle birbirine bağlanıyor.

OfisPark, kullanıcılara ortak kullanım alanı yaratmak için tasarlanan bir avluya sahip. Burada bulunan mağazalar, kafeler ve benzeri üniteler de aynı amaca hizmet ediyor. Aynı alanda buluşan, ortak avlu ile birbirine bağlanan ofis binaları çalışma hayatını sosyalleştirirken, ofis kavramına yeni bir tanım getiriyor.

Kâğıthane OfisPark’ta uygulanan sistemlerle kullanıcılarının beklentilerini en hızlı ve kaliteli şekilde karşılıyor. Ulaşılabilirlik, güvenlik (yangın, deprem), mekanik (ısıtma, soğutma, havalandırma), catering, housekeeping hizmetleri ile OfisParkta çalışanların hayatını kolaylaştırıyor.

A sınıfı ofis işletmeciliği alanında deneyimli olan Tekfen Services, OfisPark’ın güvenlik, temizlik, bakım, catering, özel aktiviteler gibi işletmecilik hizmetlerini sunarak, kalitesine uygun biçimde yönetimini ve işletmesini üstlenmektedir.

OFİSLER
İŞ HAYATININ YENİ KURALI: HEM İŞ, HEM KEYİF

Esnek kullanım seçenekleri.

OfisPark değişik büyüklüklerde pek çok üniteye sahip. Farklı beklentileri olan ofis kullanıcılarına kendi ihtiyaçları doğrultusunda çözüm sunabiliyor. Dilerse tek bir firma bağımsız bir binanın sahibi ya da tek bir katın kullanıcısı olabiliyor. Binalar, 230-1500 m2 arasında değişen kat büyüklükleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Katlar yalnızca esnek kullanım seçeneklerine sahip değil, aynı zamanda 4.30 m yükseklikleriyle geniş ve ferah bir ortam da sağlıyor.

MAĞAZALAR
İÇERİDE HAYAT VAR

Kâğıthane OfisPark’ta binaların zemin katlarında ticari üniteler yer alıyor. Hızla gelişmekte olan bu semtin diğer sakinlerine ve işyerlerine de hitap edebilecek olan “convenience, lifestyle, service” odaklı mağazalar ile canlı bir yaşam alanı yaratılması amaçlanıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER
İÇERİDE AKILLI HİZMET VAR

Ofispark’ın mühendislik tasarımında LEED sertifikasyon sistemine tam uyum sağlamak ve enerji bakımından verimli bina altyapısı kurmak amacıyla ASHRAE 90.1.2004 (American Society of Heating, Refrigerating and Air-Conditioning Engineers) standartları kullanıldı. Bu sayede iç mekân hava kalitesi ve ısı konforu üst düzeyde iken enerji tüketimi optimize edilmiş oluyor. Böylece, Kâğıthane OfisPark kullanıcıları ofis konfor şartlarını sağlayan hizmetlere daha düşük faturalarla sahip olabiliyorlar.

Mevsim dönüşümlerinde bağımsız bölümlerin değişen ısı ihtiyaçlarını karşılamak için binada uluslararası standartlara uygun HVAC (heating ventilation air conditioning) sistemi kullanılıyor. Taze havalı ve dört borulu fan-coil sistemiyle yüksek ısı konforu sağlanıyor.

Tüm binalarda, zemin ve ofis katları arasında çalışan toplam 17 adet asansör bulunuyor. Ayrıca her binada bir adet yük asansörü yer alıyor. Otopark ve ana giriş lobisi arasındaki ulaşımı sağlamak için binalarda bir adet yürüyen merdiven ve yolcu asansörü de bulunuyor.

Kâğıthane OfisPark kullanıcıların güvenliğine büyük önem veriyor. Bina içinde bulunan tüm kritik noktalar kameralarla izleniyor. Koridorlar, asansör holleri, otopark alanları ve bina giriş-çıkış noktalarında bulunan renkli kameralar sürekli çekim ve kayıt yapabiliyor.

550 araçlık otopark kapasitesi Kâğıthane OfisPark’ı diğer A sınıfı ofis binalarından ayıran en önemli özelliklerden biri. Burada her 100 m2’lik kiralanabilir alan için bir araçlık otopark tahsis edilebiliyor ve talebe bağlı olarak bu kapasite yükseltiliyor.

Ofispark kullanıcılarına sosyalleşebilecekleri bir çalışma ortamı da sunuyor. Komplekste, kapalı alanda 300, açık terasta 200 kişilik kapasiteye sahip kafeterya yer alıyor. Ayrıca kafeterya katında her biri farklı biçimde dekore edilmiş olan 10-20 kişilik özel yemek odaları mevcut. 1500-2000 kişiye hizmet verebilecek olan bu ünite, ofis sahiplerinin kaliteli vakit geçirebilecekleri bir ortam yaratıyor.

İŞLETME
-

İŞLETME